A BÓBITA ÓVODA 3.325.690.-Ft támogatást nyert a TÁMOP pályázaton

A BÓBITA ÓVODA 2010. júliusában az Új Magyarország Fejlesztési Terv Társadalmi Megújulás Operatív Program támogatási rendszeréhez benyújtott TÁMOP – 3.1.5. – 09/A-1 Pedagógusképzés, pedagógiai kultúra korszerűsítése, pedagógusok új szerepben című pályázaton 3.325.690.-Ft támogatást nyert a pedagógusok fejlesztése, a pedagógiai kompetenciák szélesítése és elmélyítése témakörben.

A pályázat célja, hogy a pedagógusok új módszereket, differenciált módszertant, változatos tanulásszervezési megoldásokat ismerjenek meg és terjesszék ezt a pedagógusok minél szélesebb körében. A pályázaton elnyert összegből 100 %- os támogatás biztosítható 1 fő óvodapedagógus szakvizsgás képzéséhez és az ezzel összefüggő egyéb költségekhez. A társadalmi elvárások, a családok megváltozott körülményei indokolttá teszik, hogy már az óvodákban is legyenek olyan szakvizsgával rendelkező szakemberek, akik képesek a rászoruló családok, gyerekek számára segítséget nyújtani, a problémák megoldásához hozzájárulni. Ennek elősegítésére pályáztunk és ehhez kaptuk a támogatást.
A honlap megfelelő használatához ajánlott böngésző: Mozilla Firefox